Sitemize kullanıcı girişi yapabilir veya yeni üye olabilirsiniz
İMKB 100 %
USD %
EURO %
EN YENİLER
ERKEKLER İÇİN ÜRÜNLER
ERKEK SAĞLIK ÜRÜNLERİ
VİBRATÖRLER & DİLDOLAR
ANAL OYUNCAKLAR
AKSESUARLAR & FETİŞ SETLERİ
SEKSİ KOZMETİKLER
KADIN SAĞLIK ÜRÜNLERİ
ERKEK İÇ ÇAMAŞIRI
KADIN İÇ ÇAMAŞIRI
MAVİ KİTAPLAR
İNDİRİMDEKİLER

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Yeni çıkan ürünler, sitemizdeki yenilikler ve kampanyalardan haberdar olmak için e-bülten listemize kayıt olun
Web sitemizi ve ürünlerimizi arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz

Biz Kimiz

 

21. yüzyılı yaşıyor olmamıza rağmen, cinselliği hala ayıp ve yasak olarak gören, konuşmaktan, sorunlarını paylaşmaktan ve tüm güzellikleriyle yaşamaktan kaçınan bir toplumuz.

MAVİ BULUTLAR ve PEMBE BULUTLAR olarak kuruluş amacımız; cinselliğin utanılacak bir ayıp olmadığını, birçoğumuzun yaşadığı sorunların konuşuldukça, paylaşıldıkça aşılabileceğini, herkesin bizlere hediye edilen bu ayrıcalığı, diğerlerini rahatsız etmeden yaşama hakkı bulunduğunu ve bunu yaşamamızı kolaylaştırırken aynı zamanda eğlendiren “oyuncakların” utanmadan, sıkılmadan, zevk ve neşe içinde kullanılmasının son derece doğal ve aynı zamanda faydalı olduğunu göstermek ve bilgilendirmektir.

MAVİ BULUTLAR ve PEMBE BULUTLAR olarak biz; ürün satmıyoruz, “sağlık ve mutluluk satıyoruz”. Hepimizin hakkı olan mutluluğa ve hazza ulaşmasını kolaylaştıracak, dünyanın en kaliteli, sağlıklı, estetik ve tasarım ödüllü ürünlerini Avrupa ve ABD’ den ithal ediyor ve sizlerle paylaşıyoruz. Distribütörlüklerini yapmakta olduğumuz FUN FACTORY (Almanya), LELO (İsveç), WE-VIBE  (Kanada) gibi markalar, dünyanın bu alandaki en üstün ürünlerini sizler için geliştiriyor ve üretiyorlar.

MAVİ BULUTLAR ve PEMBE BULUTLAR olarak biz; deneyimli ama heyecanlı, içerdiği faydalı bilgiler ile eğitici ama aynı zamanda eğlendiren, kaliteli, estetik, insan sağlığına uygun, hijyenik cinsel sağlık ürünleri pazarlayan ve profesyonel danışmanlar tarafından düzenli olarak güncellenen modern bir web sitesiyiz.

MAVİ BULUTLAR ve PEMBE BULUTLAR olarak ana misyonumuz; toplumumuzda cinselliğin doğallığı, cinsel mutluluğun önemi konusunda bir farkındalık yaratmak, bu hedefe doğru yol alırken bu amaç için çalışan diğer kurum ve kuruluşlarla ortak projelerde yer almak ve sonuç olarak mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir toplum yaratılmasına katkıda bulunmaktır. Bunu yaparken de en öncelikli hedefimiz, siz müşterilerimizin koşulsuz memnuniyet ve mutluluğunu sağlamaktır.

 

* MAVİ BULUTLAR ve www.mavibulutlar.com , PEMBE BULUTLAR ve www.pembebulutlar.com , EVAKS Ev Aksesuarları İth.İhr.Ltd.Şti.’ nin tescilli markalarıdır ve her hakkı korunmaktadır.
   
* www.mavibulutlar.com ve www.pembebulutlar.com web sitelerinde yer alan, distribütörlüklerini almış olduğumuz yukarıdaki markaların, EVAKS Ev Aksesuarları İth.İhr.Ltd.Şti.’ den habersiz ve izinsiz olarak Türkiye’ ye sokulmaları, ithal edilmeleri, satışa sunulmaları suçtur. Bunları yapanlar ve yapacaklar hakkında, her türlü kanuni hakkımızı saklı tuttuğumuzun bilinmesini rica ederiz.

EVAKS Ev Aksesuarları İth.İhr.Ltd.Şti.

Ofis & Showroom
Akatlar Mah., 5.Gazeteciler Sitesi, Nilüfer Sok., No: 9
34335 Levent - İSTANBUL 

 

E-mail: info@mavibulutlar.com

 Tel: 0212-322 79 98

      0531-370 15 15

 

Tercih etmeniz durumunda 0531-370 15 15 telefon numaramızdan arayarak veya SMS göndererek, info@mavibulutlar.com e-mail adresimize mesaj göndererek de sipariş verebilirsiniz.

 

Anasayfa | En Yeniler | Faydalı Bilgiler | Müşteri Hizmetleri | Hakkımızda | İletişim
Tüketici Hakları | Güvenlik ve Gizlilik | Teslimat | Site haritası